Batman Taygav Odun ve Kömürcülük ; 1989 Yılında batman 19 mayıs mahallesinde odun ve kömür satışına başlamıştır, 1991 yılında yerleşik düzene giren firmamız, yılık 1000 ton odun ve kömür satış hedefine ulaşmış, batman odun ve kömür satıcıları arasında yer almayı başarmıştır. 1998 yılında batman oduncular sitesi kurulması ile faaliyetlerini batman oduncular sitesinde devam ettirmiştir.  batman odun ve kömür firmaları arasında gerek ekonomik krizler, gerek rekabet ve piyasa bozulmaları karşısında durmayı başarmıştır.

2012 yılında faaliyet alanını genişletme kararı alan firmamız, başta batman, beşiri, hasankeyf, kozluk, gercüş, sason ilçeleri olmak üzere doğu ve güneydoğu bölgesine toptan kömür satışı yapma kararını almıştır.

Faaliyet Alanlarımız ; Sobalık, kaloriferlik ithal rus kömürü kamyon bazı toptan satışı yapmaktayız

Bir telefon ile her marka ve kalitede kömürleri kapınıza göndermekteyiz.

BAYİLİK ÇALIŞMAMIZ

Atakaş Kömür, Safi Kömür, Şahyak Kömür, Safyak Kömür, Şahkar Kömür, Proyak Kömür, Süper Enerji kömür, Anadolu Kömür, Bamak Kömür, odak Kömür, Eko Kömür, Ak Kömür, Satış Noktası Olan Bizim Toptan Kömür kalite’yi Ucuza sunmayı hedef edinmiştir

Geniş ürün yelpazesi, genç ve dinamik kadrosuyla odun ve kömür Sektörünün çekici gücü Haline gelmiştir, firmamızın ilk hedefi    “kaliteli hizmet”tir.


Batman Odun Kömür, Batman Kömürcülük, Batman Taygav Odun ve Kömürcülük, Batman Kömür Firmaları, Batman Odun Firmaları, Batman Odun Kömür Satıcıları ve Batman kömürcü olarak arama motorlarında arama yapılarak veya telefon ile arayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Batman Taygav Odun Kömür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir